ul. Przemysłowa 4
10-418 Olsztyn
(na terenie hurtowni STOREX)

tel. i fax 089 533 20 63 - Biuro
e-mail: biuro@ekoinstal.olsztyn.pl


Realizacja: DNS GROUP

O nas

EKO - INSTAL

Firma Eko-Instal Adam Romanowski została założona w 2011r. Zarejestrowana w Urzędzie Miasta Olsztyn w rejestrze działalności gospodarczej. Firma jest zrzeszona w Cechu Rzemiosł Różnych oraz Wojewódzkiej Spółdzielni Rzemieślniczej „Nowa” w Olsztynie.

Firma zajmuje się kompleksowym montażem i serwisem instalacji centralnego ogrzewania w Olsztynie, którego elementami są między innymi: ogrzewanie podłogowe, kolektory słoneczne, powietrzne pompy ciepła oraz bufory. Zajmujemy się również usługami hydraulicznymi w Olsztynie, zwanymi inaczej usługami wod-kan.

Nasza firma świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie od doradztwa aż po montaż kominków wraz z obudową. Pomimo krótkiego istnienia firmy mamy już ugruntowaną pozycję na rynku i duże doświadczenie zdobyte wcześniej w firmie „Rombud”.

KORZYŚCI DLA CIEBIE

Dzięki nam kominek w Twoim domu połączy dwie bardzo ważne cechy – elegancję i ekonomiczność! A wszystko w doskonałej jakości polskiej marki „Lechma”. Doradztwo, projektowanie oraz sprzedaż i montaż w zakresie ekologicznych źródeł energii. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie centralne ogrzewanie w Olsztynie, a także jego część przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki. Najnowsze rozwiązania pozwolą Ci zaoszczędzić do 70% kosztów ogrzewania. Instalacja centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego oraz pomp ciepła, a także usługi hydrauliczne, wod-kan w Olsztynie. Zrobimy to tanio i fachowo, udzielimy pełnej gwarancji.