ul. Przemysłowa 4
10-418 Olsztyn
(na terenie hurtowni STOREX)

tel. i fax 089 533 20 63 - Biuro
e-mail: biuro@ekoinstal.olsztyn.pl


Realizacja: DNS GROUP

Usługi

OFERTA

Firma zajmuje się doradztwem, projektowaniem oraz montażem w zakresie ekologicznych źródeł energii, centralnego ogrzewania oraz sieci wodno- kanalizacyjnych.

Projektowanie i wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania w szczególności w z wykorzystaniem pojemnościowych wymienników ciepła (buforów kumulujących ciepło)

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem centralnego ogrzewania. Naszą specjalnością jest centralne oparte o bufor akumulacyjny. Jest to rozwiązanie znane i powszechnie stosowane w wysoko rozwiniętych krajach Europy zachodniej i północnej. Pozwala to na płynne połączenie wielu źródeł ciepła o różnej specyfikacji bez strat energetycznych. Taki układ jest w stanie zapewnić wysokie bezpieczeństwo, wydajność, przedłuża żywotność wszystkich urządzeń i co bardzo ważne generuje duże oszczędności. Warto również podkreślić bezawaryjność układu.

Projektowanie i wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz sanitarnych

Nasza kadra posiada doświadczenie oraz wszelkie uprawnienia do zaprojektowania i wykonania instalacji we wszystkich dostępnych technologiach wraz z odpowiednim wsparciem sprzętowym nasze instalacje cechują się długą żywotnością oraz bezawaryjnością.

Projektowanie i montaż instalacji solarnych (wchodzi w to załatwienie dotacji – klient podpisuje tylko umowę w banku)

Kolektory słoneczne mogą produkować ciepłą wodę użytkową a nawet znacząco wspomagać centralne ogrzewanie w okresach przejściowych (wiosna, jesień) a to oznacza spore oszczędności w domowym budżecie. Jednak żeby inwestycja była ekonomicznie uzasadniona potrzebny jest indywidualny dobór kolektorów słonecznych wraz z podzespołami do konkretnej instalacji oraz prawidłowy montaż z koniecznymi przeróbkami istniejącego układu. Nasza firma ma wyrobioną markę na rynku Warmińsko- Mazurskim, zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy z sukcesem wiele instalacji. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje opłacalność inwestycji i zwrot kosztów w możliwie krótkim czasie. Posiadamy wszystkie uprawnienia potrzebne do pozyskania dotacji, współpracujemy również w tym zakresie z Bankiem Ochrony Środowiska. Dzięki temu załatwiamy wszelkie zawiłe formalności i dostarczamy potrzebne dokumenty, rola klienta ogranicza się jedynie do podpisania umowy w banku.

Montaż pomp ciepła typu powietrze-woda

Pompy ciepła typu powietrze-woda są świetną alternatywą dla pomp gruntowych oraz tradycyjnego ogrzewania. Są dużo tańsze niż pompy gruntowe przy bardzo zbliżonej wydajności i tak samo oszczędne co daje szybki zwrot kosztów. W razie awarii urządzenia bardzo łatwo się serwisuje w odróżnieniu do pomp gruntowych. Dobieramy i montujemy pompy renomowanych firm dzięki czemu klient ma gwarancję maksymalnej wydajności i niezawodności. Jesteśmy przeszkoleni i posiadamy certyfikaty potwierdzające wysoką jakość usług.

Montaż kominków wraz z aranżacjami i wykonywaniem obudów

Montaż kominków z płaszczem wodnym jak i powietrznych to usługa w której mamy największe doświadczenie, zajmujemy się tym od wielu lat i na swoim koncie mamy setki montaży w całej Polsce i za granicą. Nie wątpliwie jesteśmy firmą z największym doświadczeniem w montażu kominków z płaszczem wodnym w województwie Warmińsko –Mazurskim, robimy to od 1990 roku. Dzięki długiemu doświadczeniu i materiałom najwyższej jakości potrafimy zaprojektować i obudować kominek na każdy gust praktycznie ograniczony tylko wyobraźnią.

Montaż ogniw fotowoltaicznych

Ogniwa fotowoltaiczne to technologia która dopiero zaczyna raczkować w naszym kraju. Niewątpliwie jednak ma duży potencjał i jest przyszłością chociażby dlatego że niedługo będą dostępne dofinansowania na baterie słoneczne. Ciągle się w tym kierunku szkolimy i mamy na swoim koncie pierwsze dobrze działające instalacje. Współpracujemy z producentami i firmami niemieckimi z dużym doświadczeniem w celu podwyższania swoich kwalifikacji.